Перейти до основного вмісту
Тернополяни на гостині в чернівчан

Минулого тижня (28 березня) на філологічний факультет завітала делегація факультету філології та журналістики Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, склад якої становило керівництво факультету (декан, заступники, керівники кафедр), викладачі та більше 30-ти студентів.

Зустріч відбулася в стінах VI-го корпусу нашої Резиденції. Під величним склепінням 66 авдиторії із вітальним словом до гостей звернувся декан філологічного факультету Ярослав РЕДЬКВА, який наголосив на важливості міжуніверситетської комунікації та обміну досвідом між майбутніми фахівцями-філологами. Він підкреслив, що такі зустрічі сприяють поглибленню академічної співпраці, розширенню наукових горизонтів і формуванню професійних зв’язків між студентами та викладачами.

Теплими спогадами про студентські роки поділилася колишня випускниця нашого факультету, а нині – декан факультету філології та журналістики Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Галина БАЧИНСЬКА, яка побажала студентам натхнення, невтомного прагнення до знань і впевненості у власних силах.

Студенти та викладачі з ТНПУ мали змогу відвідати заняття з вибіркової дисципліни «Сторітелінг», яка занурила їх у мистецтво створення захопливих історій. Заняття проводила кандидат філологічних наук, асистент кафедри української літератури Світлана ВАРДЕВАНЯН. Учасники активно слухали та доповнювали проєкти наших студентів про зовнішні та внутрішні бар’єри, що можуть стати на заваді для написання власних творів.

Викладачі й здобувачі предметно обговорили та поділились досвідом реалізації освітніх програм бакалаврського, магістерського та аспірантського рівнів, які реалізовуються на обох факультетах дружніх університетів, а саме: освітньо-професійна програма «Європейські славістичні студії. Польська мова», освітньо-професійна програма «Середня освіта (Українська мова і література)», освітньо-професійна програма «Середня освіта (Українська мова і література, англійська мова)», «Середня освіта (Польська мова і література, українська мова і література)», «Журналістика».

Дбаймо про престиж українського слова та розвиваймо славістичну філологічну науку, адже саме завдяки таким зустрічам зміцнюються академічні зв’язки, збагачуються знання й формується майбутнє української гуманітарної освіти.

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності